Değişimin en kısa yolu; Muntes!
En iyi kalite ve en uygun fiyat için Muntes'i tercih edin
TEKLİF FORMU

KURUMSAL

Şirketimiz 2015 yılında, uzun yıllar tesisat sektöründe hizmet vermiş, kendini sürekli geliştirmeyi hedef alan, akademik bilginin yanında pratik tecrübenin de öneminin farkında olan mühendisler tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Sağlam alt yapının getirdiklerinin yanında, insani değerleri dikkate alarak, doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeden faaliyetlerini sürdüren firmamız, mekanik tesisat sektöründe güncel standartlara ve teknolojiye uygun, enerji verimliliğini ve yenilenebilir enerji kaynaklarına önem veren, çevre dostu projeleri üreterek müşterilerine sunmak ve projelerde bulunan mekanik sistemlerin çalıştırılıp devreye alınmasına kadar olan tüm aşamaları en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.


Kuruluşundan bu yana geçen kısa sürede gerçekleştirdiği projeler ile dikkat çekmeyi başaran firmamız, günden güne gelişen müşteri portföyü ile sektörde birçok farklı projeye imza atmaktadır.

 

KADROMUZ

 

 

 

 Uğur Şişman 

 Makine Yüksek Mühendisi

 

1981 İstanbul doğumludur.Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği'nde ve yüksek lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Enerji Anabilim dalında tamamlamıştır. 2003 yılından bu yana tesisat mühendisliği alanında çalışmaktadır. 2015 yılından itibaren Muntes Mühendislik'te kurucu ortak olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

 

  Merthan Benli

  Dr. Makine Mühendisi

 

1981 İstanbul doğumludur. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği'nde, yüksek lisans eğitimini Gebze Teknik Üniversitesi İmalat Anabilim dalında ve doktara eğitimini Sakarya Üniversitesi Enerji Anabilim dalında tamamlamıştır. 2003-2014 yılları arasında imalat müdürü olarak çalıştı. 2015 yılından itibaren Muntes Mühendislik'te kurucu ortak olarak görev yapmaktadır.