Değişimin en kısa yolu; Muntes!
En iyi kalite ve en uygun fiyat için Muntes'i tercih edin
TEKLİF FORMU

DAIKIN VRV KLIMA PRO BAYI

Muntes Mühendislik VRV klima sistemleri konusunda, diğer markalar tarafından VRF olarak adlandırılan VRV sektörünün kurucusu olan Daikin markası ile iş birliğine gitmiştir. Yer aldığı projelerin tamamına çok yakın bir sayıdaki projesinde Daikin Klima Sistemlerine yer veren Muntes Mühendislik VRV klima konusunda Daikin Pro Bayi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

Daikin VRV Pro Bayiler, VRV klima sistemleri konusunda ülkemizdeki pazarın en büyüğü konumunda olan Daikin markasını temsil etmektedirler. Bir Daikin VRV Pro Bayisi olan Muntes Mühendislik, tüm VRV işlerinde projelendirme ve fiyatlandırma konusunda hizmet vermektedir. Projeye en uygun VRV sistemin seçilmesi konusunda iddialı olan Muntes Mühendislik, VRV Klima fiyatlarının projede optimum tutulabilmesi adına da destek olmaktadır.

 

Bir çok parametrenin dikkate alınması gerektiği VRV Klima projelendirme, uygun maliyetli olmasının yanında, sistemin uzun ömürlü ve tüketim giderlerinin de makul olması açısından önem arz etmektedir. Ayrıca sistemin yer alacağı çevre koşulları ve iklim özellikleri de proje kapsamında öngörülmesi gereken bir diğer parametredir.

İşte bu noktada firmamız Muntes Mühendislik, gerçekleştirmiş olduğu projeler ve güçlü kadrosuyla iddialı bir noktada yer almaktadır. Günümüzün en büyük problemlerinden olan maliyet ve aşırı kar kaygıları sebebiyle ortaya çıkan yanlış projelere karşın, akademik çalışmaları ile kendilerini kanıtlamış mühendisleri ile mücadele veren Muntes Mühendislik gerçekleştirdiği projelerin her zaman arkasında durarak iş bittiğinde dahil gerekli desteği vermekten kaçınmamaktadır.

 

Daikin VRV Sistem tasarımında Daikin VRV Web XPress programı kullanılmaktadır. Bu yazılım sayesinde mükemmel bir sistem için gerekli olan itüm değerlerin doğru belirlenebilmesi mümkün olmaktadır.

 

 

Web X Press programı ile iç ve dış ünitelerin seçimi yapılmakta, borulama ve kablolama metrajları görülebilmektedir. Borulamada yapılabilecek olası hataların ortaya çıkmasında yardımcı olan Web X Press, blok yükleri, emniyet payları ve toleransları belirleyerek doğru sistemin bulunmasına yardımcı olur. Web X Press verilen ortam koşullarında en uygun dış ünite tipinin seçilmesini sağlar. Fiyatlandırma için boru çap ve metrajların ortaya çıkmasına yardımcı olur.